ul. Oleska 6, 46-023 Osowiec - tel. 886 024 064 - email biuro@ventana-opole.pl

Rolety zewnętrzne

W salonie firmy Ventana znajdą Państwo pełną gamę systemów rolet zewnętrznych, nadstawnych i nadprożowych.
W lecie chronią przed słońcem, w zimie przed mrozem i śniegiem. Posiadamy także rolety antywłamaniowe i moskitiery.

Zapewniamy najnowsze rozwiązania systemów rolet zewnętrznych, doposażamy istniejące rolety w sterowanie elektryczne lub radiowe, zapewniamy serwis pogwarancyjny oraz możliwość zakupów części zamiennych.

Najczęściej wybierane systemy rolet:

Pełna oferta w katalogu producenta.

Roleta zewnętrzna IT2000
System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

 

Roleta Nadstawna LT1000
To system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki – daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Można je montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

Roleta Nadstawna TP1000
To system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

Aktualne katalogi do pobrania

W naszej ofercie znajdują się marki takie jak: PROTOS-ROLETY