ul. Oleska 6, 46-023 Osowiec - tel. 886 024 064 - email biuro@ventana-opole.pl

Rolety, plisy, żaluzje

W ofercie firmy Ventana znajdziecie Państwo funkcjonalne, estetyczne, a przy tym łatwe w montażu rolety tkaninowe. Mechanizm ich działania jest prosty i nadają się do każdego typu okien i framug, można je również montować na ścianach i sufitach. Latem zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem, zimą komfortowo izolują od chłodów, pozwalając oszczędzać nie tylko energię, ale też domowe fundusze i środowisko.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą rolet, wyprodukowanych z atestowanych tworzyw najwyższej jakości, wśród których znajdą Państwo ciekawe wzory i kolory, pozwalające zrealizować nawet najbardziej fantazyjne wizje dekoratorskie. Rolety są produkowane pod indywidualne zamówienia, dzięki temu Klienci otrzymują towar, jakiego dokładnie potrzebowali i oczekiwali. Produkty trafiają zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i do przedsiębiorstw, firm, chroniąc przed światłem dziennym powierzchnie biurowe.

Montaż rolet przebiega w pełni profesjonalnie, wykonuje go autoryzowana ekipa montażowa, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą niezbędną do prawidłowej instalacji.

Realizujemy zamówienia powyżej 10szt. rolet tkaninowych, plisowanych, żaluzji.

Najczęściej wybierane produkty:

Pełna oferta na stronie producenta.

Rolety tradycyjne
Klasyczne i eleganckie. Niezwykle popularne ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję.

Popularne profile:

Rolety dzień i noc
Charakteryzują się specjalną strukturą tkaniny oraz sposobem zwijania. Podwójnie zawieszona tkanina, składa się z naprzemiennie występujących poziomych pasów.
Popularne profile:

 

Plisy
Plisa to elegancka dekoracja i funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Plisą można sterować w górę, w dół i zależnie od potrzeb  zatrzyma się na żądanej wysokości zasłaniając dowolną przestrzeń okna.

Żaluzje
Doskonale podkreślają aranżację wnętrza, pełniąc funkcję dekoracyjną. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwolą na dopasowanie do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne żaluzje poziome -aluminiowe, drewniane oraz żaluzje pionowe – panelowe, tkaninowe.

Aktualne katalogi do pobrania

W naszej ofercie znajdują się marki takie jak: AMIDEX