ul. Oleska 6, 46-023 Osowiec - tel. 886 024 064 - email biuro@ventana-opole.pl

Moskitiery Opole

W ofercie firmy Ventana znajdziecie Państwo funkcjonalne oraz estetyczne moskitiery drzwiowe i okienne, Są niezwykle wygodne, praktycznie niewidoczne – doskonale chronią przed insektami, czy też pyłkami roślin oraz kurzem. Niezależnie od wariantu – zarówno ramkowe (przytwierdzane za pomocą zaczepu do profilu okna bądź framugi), jak i rolowane czy plisowane pasują do wszystkich rodzajów okien i drzwi, a ich montaż jest błyskawiczny oraz mało inwazyjny. O trwałości moskitier decyduje wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. Wykonane z najlepszych materiałów, dostępne w różnorodnej palecie barw, stanowią element, który idealnie współgra z ramą okna lub framugą drzwi, znacznie podnosząc poziom naszego komfortu, zarówno w dzień jak i w nocy.

MOSKITIERY OKIENNE

Moskitiera ramkowa to najprostszy i jednocześnie najbardziej skuteczny sposób na zabezpieczenie się przed owadami. Pewny i solidny montaż do ramy okiennej za pomocą wysokiej jakości obrotowych haczyków w żaden sposób nie uszkadza okna. Nasze moskitiery wykonane są z siatek z włókna szklanego powleczonego odpornym na promienie UV oraz działania atmosferyczne PVC osadzonych w ramie aluminiowej.
Ofertę uzupełniają moskitiery plisowane oraz rolowane, które znajdą zastosowanie zarówno w oknach tradycyjnych, jaki dachowych

DRZWIOWE

Moskitiery plisowane to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. W naszej ofercie znajdą państwo moskitierę uznanej w Europie firmy Aluprof, która doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów. Jego cechą charakterystyczną jest specjalna plisowana siatka, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Dzięki temu zajmuje ona niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. System MPH cechuje się niezwykle płynnym przesuwem, co ułatwia użytkowanie bez dużego nakładu sił.
Ofertę uzupełniają moskitiery drzwiowe skrzydłowe montowane na zawiasach i otwierane na zewnątrz oraz moskitiery w systemie przesuwnym w pełnej ramie.